Wyszukiwarka mieszkań
wyszukiwarka mieszkań

budynek

A
B
C
D

ilość pokoii

1
1
2
3
4
1
1
2
3
4

metraż (m2)

1
200

piętro

PARTER
PARTER
1
2
1
PARTER
1
2

BS Deweloper to spółka deweloperska, której celem jest budowa i sprzedaż mieszkań wysokiej jakości w spokojnych oraz prestiżowych lokalizacjach miasta Rzeszowa.

Dla naszych klientów tworzymy enklawy zieleni w granicach tętniącego życiem miasta. Realizujemy projekty o ponadczasowej estetyce i wysublimowanym charakterze, co stanowi o wyjątkowości naszych ofert.Wysoki standard wykończenia powierzchni mieszkalnych oraz części wspólnych gwarantują jakość oraz wartość kapitałową mieszkań. Oferowane przez nas lokale wyróżniają się trwałością i wygodą. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodę aranżacji wnętrza oraz dostosowanie lokum do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Konkurencyjne ceny sprawiają, że nasze mieszkania szybko znajdują właścicieli.Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia klientów o własnym mieszkaniu, a Rzeszów i jego okolice to przestrzeń którą będziemy kreować przez najbliższe lata.

Szybki kontakt

Wypełnij i wyślij formularz zapytania

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BS DEWELOPER Sp. z o.o. w celu realizacji zakupu mieszkania oraz w celach marketingowych.
Mapa