Wyszukiwarka mieszkań
wyszukiwarka mieszkań

budynek

A
B
C
D

ilość pokoii

1
1
2
3
4
1
1
2
3
4

metraż (m2)

1
200

piętro

PARTER
PARTER
1
2
1
PARTER
1
2

Opis i przeznaczenie

Inwestycja mieszkaniowa „Dworskie Ogrody” powstaje w Rzeszowie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Przybyszówka - Dworzysko przy ulicy Krakowskiej. W pobliżu inwestycji znajduje się niska zabudowa, co nadaje temu miejscu kameralny charakter. Położenie gwarantuje spokojną i zieloną okolicę, zapewniając jednocześnie dogodny i szybki dostęp do centrum miasta. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przestanek autobusowy MZK- MPK Rzeszów, do najbliższego sklepu spożywczego jest zaledwie 200 metrów, a w bardzo bliskiej odległości znajdują się również hotele i restauracje. Mieszkańców z dziećmi ucieszy wiadomość że w pobliżu usytuowane są szkoły i przedszkola. Bardziej wymagający mieszkańcy mają do dyspozycji duże centrum handlowe Nowy Świat znajdujące się w niedalekiej odległości, a niecałe 5km od kompleksu znajduje się piękny Rzeszowski Rynek.

Do tej pory w „Dworskich Ogrodach” powstał kompleks 16 segmentów dwumieszkaniowych w dwóch budynkach oznaczonych jako „A” (etap I) i „B” (etap II) wraz z przyległą infrastrukturą.

Zakończono budowę etapu III - tj. dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych oznaczonych jako "C" i "D" - łącznie 60 lokali wraz z instalacjami wewnętrznymi, parkingiem i placem zabaw.

Aktualnie trwa budowa etapu IV - mieszkań w niskiej, nowoczesnej zabudowie. W ofercie budynków "E", "F", "J" znajdą Państwo mieszkania z ogródkami lub balkonami oraz przestronne, komfortowe apartamenty.

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w etapie V inwestycji - tj. w trzech budynkach oznaczonych w projekcie jako „G”, „H”, „I”. Zapraszamy do zakładki Lista mieszkań, gdzie mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą i rzutami lokali.

Dla mieszkańców lokali znajdujących się na parterze wydzielono ogródki zielone, natomiast mieszkania położone na piętrach posiadają balkony lub tarasy. Układ drogowy zaprojektowano o nawierzchni kamienno-betonowej, a wokół budynków zaprojektowano sieć chodników wykończonych nawierzchnią utwardzoną, antypoślizgową z bruku betonowego.


układ konstrukcyjny obiektu

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej. Fundamenty i ściany fundamentowe żelbetowe, pozostała część budynku murowana, więźba dachowa drewniana. Układ konstrukcyjny stanowią ławy fundamentowe, ściany fundamentowe, ściany nośne w układzie mieszanym spięte wieńcem żelbetowym wzmocnione żelbetowymi rdzeniami, słupy żelbetowe, strop żelbetowy oparty na ścianach i podciągach.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się domy jednorodzinne oraz niska zabudowa. Tradycyjna bryła budynku projektowanego formą i bryłą dostosowana jest do otaczającej zabudowy oraz krajobrazu w rejonie lokalizacji budynku.

Miejsca postojowe

Na terenie inwestycji zaprojektowano 32 miejsca postojowe, wykończone ażurowymi płytami betonowymi.
W strefie przydomowej przewidziana jest nawierzchnia utwardzona , antypoślizgowego bruku betonowego.
W pozostałej części działki będzie zieleń niska, trawniki.

Szybki kontakt

Wypełnij i wyślij formularz zapytania

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BS DEWELOPER Sp. z o.o. w celu realizacji zakupu mieszkania oraz w celach marketingowych.
Mapa