Logo Dworskie Ogrody

Budziwojska

Osiedle składa się tylko z 56 mieszkań z czego 8 to indywidualne szeregówki. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnię dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3 lub 4 pokojowe, w metrażach od 41 m2 do 90 m2. Mieszkania są ustawne, z wydzielonymi przestrzeniami na zabudowy meblowe, a także nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń okiennych z bezpośrednim wyjściem na przestronny balkon czy teren zielony. Dla niektórych budynków na poziomie 0, zaprojektowano wielostanowiskowe zadaszone miejsca parkingowe rodzinne co na pewno wpłynie na komfort mieszkania. Na terenie znajduje się 112 miejsc parkingowych co ułatwi pozostawienie własnego samochodu bądź samochodu gości mieszkańców. Wszystkie tereny zielone, oraz ogrody deszczowe zostały zaprojektowane z dużą starannością, aby o każdej porze roku były ozdobą osiedla.

Przejdź do inwestycji Budziwojska

Sprzedaż mieszkań

Formularz kontaktowy

INWESTOR
BS Deweloper Sp. z.o.o
Biuro spółki
ul. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów
(Galeria Outlet Graffica)

Materiały zamieszczone na stronie, tj.: projekty zagospodarowania pomieszczeń lokali mieszkalnych, budynku oraz otoczenia budynku, ujęte zdjęciami i grafikami, są jedynie zaproszeniem do składania zapytań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią ofertyw rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a ma jedynie charakter informacyjny, poglądowych.

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.