Logo Dworskie Ogrody

Dworskie Ogrody

Dworskie Ogrody to autorskie osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w Rzeszowie, od którego wywodzi się nazwa ulicy, przy której jest położone. Inwestycja prowadzona jest od 2014 roku do dnia dzisiejszego rozbudowywana o kolejne budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne.

Osiedle zlokalizowane jest w malowniczym rejonie dzielnicy Przybyszówka - Dworzysko. Ulicą prowadzącą do inwestycji jest ul.Krakowska doskonale skomunikowana z centrum miasta dojazd zajmuje nie więcej niż 10 nim.

Miejsce to dziewicze tereny zielone otoczone wysokim drzewostanem i niską roślinnością, które tak naprawdę są dopiero zabudowywane zgodnie z ładem urbanistycznym wyłącznie przez BS Deweloper. Wewnątrz osiedla zlokalizowane są place zabaw jak również alejki piesze czy miejsca wypoczynku. Najbliższe sklepy zlokalizowane są w odległości pięćset metrów, a nie wiele ponad kilometr znajduje się Galeria Handlowa Nowy Świat. Szkoły i przedszkola zlokalizowane są w odległości 2 kilometrów.

Na osiedle składa się zabudowa jednorodzinna dwa segmenty szeregówek dwulokalowych w której powstało kilkadziesiąt lokali mieszkalnych oraz zabudowa wielorodzinna na którą składa się osiem budynków wielorodzinnych dwu i trzy kondygnacyjnych o łącznej ilości prawie dwustu mieszkań.

Osiedle Dworskie Ogrody to doskonale doprecyzowany projekt urbanistyczny stworzony z myślą o każdym mieszkańcu. Zarówno tym najmłodszym, jak i w sile wieku. Szereg zastosowań pozwala w pełni cieszyć się z przynależnej części a spójna całość wpływa korzystnie na wrażenia wizualne.

Sprzedaż mieszkań

Formularz kontaktowy

INWESTOR
BS Deweloper Sp. z.o.o
Biuro spółki
ul. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów
(Galeria Outlet Graffica)

Materiały zamieszczone na stronie, tj.: projekty zagospodarowania pomieszczeń lokali mieszkalnych, budynku oraz otoczenia budynku, ujęte zdjęciami i grafikami, są jedynie zaproszeniem do składania zapytań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią ofertyw rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a ma jedynie charakter informacyjny, poglądowych.